درباره مجله داروکده

مجله داروکده یک مجله اینترنتی و آنلاین است . وب سایت داروکده از سال 1388 فعالیت خود را در حوزه فروش محصولات داروخانه ای آغاز به کار کرد . محصولات عرضه شده در داروکده عموما اقلام غیر دارویی داروخانه است . کاربران و مصرف کنندگان داروکده با توجه فضای علمی و پیش زمینه اطلاعات دارویی مجریان وب سایت تقاضای دریافت اطلاعات به روز و بعضا علمی از محصولات عرضه شده داشتند .
با توجه به این دیدگاه مدیران وب سایت داروکده بر آن شدند تا با تهیه فضایی کاملا تخصصی شروع به تهیه و انتشار مقالات علمی در زمینه تهیه , استفاده و پشتیبانی از محصولات داروکد نمایند .
مجله داروکده محیطی که برای پاسخ دهی به این نیاز طراحی شده است . در مجله اینترنتی داروکده شما می توانید مقالات , ویدیوها , پادکست و اینفوگرافیهای مختلفی را در زمینه مسائل پزشکی , داروخانه ای و به طور کل سلامت محور دریافت کنید .
داروکده با گردهم آوردن افراد متخصص که عموما دکترهای داروساز و پزشکان مجرب هستند مقالات تخصصی , ساده و در عین حال کاربردی را نگارش می کند که شما کاربران را می تواند در جهت ساختن زندگی سالم تر پشتیبانی نماید .
امید است با تلاش بیشتر همکاران داروکده و نظرات و پیشنهادات سازنده شما همراهان گرامی روز به روز به افزایش کیفیت این مجله الکترونیکی بی افزاییم و قدمی کوچک در راه ساختن زندگی ای سالم و شادتر برای خودمان داشته باشیم

با سپاس از همراهی همیشگی شما عزیزان
تیم تحریریه مجله داروکده

لطفا کمی صبر کنید ...